Автомобільний міст у Генуї обвалився через серйозні неполадки в обслуговуванні.

Таку заяву зробив міністр транспорту та інфраструктури Італії Данило Тонінеллі в коментарі телеканалу Rai.

"Як громадянину Італії, мені дуже прикро констатувати, що для поточного обслуговування робиться недостатньо, і те, що сталося, на жаль, свідчить про це", — зазначив він.

За словами Тонінеллі, такі трагедії не повинні відбуватися в цивілізованих країнах, таких як Італія. А техобслуговування шляхопроводів має бути на дуже серйозному рівні.

"Той, хто буде визнаний відповідальним, повинен заплатити сповна. Але поки про це говорити абсолютно передчасно", — додав міністр.

Тонінеллі виключив ймовірність того, що обвал моста пов'язаний з роботами. У компанії Autostrade per l'italia повідомили, що на мосту йшов ремонт. При цьому її голова Джованні Кастеллуччі спростував інформацію про те, що конструкція перебувала в небезпечному стані.

Нагадаємо, в мережу потрапило страшне відео моменту падіння шляхопроводу.

Кадри опублікувала місцева поліція. На них можна побачити момент руйнування автомобільного мосту в Генуї, в результаті якого загинули щонайменше 20 осіб.

Частина мосту Моранді довжиною близько 100 метрів обрушилася 14 серпня близько полудня.

На місці катастрофи триває рятувальна операція. Рятувальники вже знайшли роздавлені автомобілі, на які впали частини мосту, кілька машин застрягли в конструкціях. Кілька машин впали в річку.

Один зі свідків у коментарі агентству ANSA розповів, що спершу люди подумали, що це гроза через неймовірний гуркіт. "Ми живемо близько 5 км від мосту, але ми почули божевільний вибух. Ми були вдома, коли ми почули справжній рев", - сказав він.

Нагадаємо, в Лондоні 14 серпня стався страшний теракт - автомобіль врізався в огорожу будівлі британського парламенту.

Як повідомляв Знай.ua, обвал мосту в Італії: з'явилися моторошні кадри та інформація про жертви.

Також Знай.ua писав, облави і огляд: блогер розповів, що творять окупанти на путінському мосту.