Око за око, зуб за зуб. У Пакистані досі діють варварські "закони", які закликають відповідати насиллям на насилля. Цього разу селище Мултан сколихнула резонансна історія зі зґвалтуванням в якості помсти.

Усе почалося з того, що до ради села – Джирги - звернувся молодий чоловік, який заявив, що його двоюрідний брат змусив їхню 12-річну сестру вступити з ним у статевий зв'язок.

Джирга розглянула скаргу і ухвалила рішення: єдиним справедливим покаранням стане зґвалтування у відповідь. Тобто позивач має помститися родичу, вчинивши наругу над його молодшою сестрою.

На подив, рішення підтримали майже всі члени обох сімей. У результаті 16-річну дівчину привселюдно зґвалтували на очах у її батьків і всього села.

Популярні новини зараз

Кличко переміг Притулу і Верещук у першому турі - сенсу продовжувати немає

Зеленський після виборів розчарувався і написав українцям послання: "Сьогодні. Завтра. Завжди..."

У Львові повінчалися ветеран АТО і відома волонтерка: наречена в червоному, наречений - на візку

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

Згодом матері обох жертв насилля звернулися за справедливістю до правоохоронних органів. Медичний огляд підтвердив факт наруги, і поліцейські заарештували близько 20 людей за причетність до зґвалтування дівчат-підлітків.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", жорстоке вбивство дівчинки на Донеччині породило новий законопроект.