Ціла низка російських олігархів із "кремлівського списку США" досі продовжують отримувати прибутку із бізнесу в Україні.

Численними активами на території нашої держави володіє принаймні кожний десятий із переліку, а кожен третій продав їх ще за часи Революції Гідності.

Наприклад, власник мережі автомобільних заправок "Лукойл" Вагіт Алекперов – після Майдану вони змінили назву на АМІК. Кількома підприємствами обзавівся й Олег Дерипаска - сервісний центр "Металург" та Миколаївський глиноземний завод, гроші за антивірусну програму отримує її автор Євген Касперський, який нещодавно потрапив у гучний скандал із ФСБ, але свою продукцію через посередників так і не припинив продавати.

Популярні новини зараз

Вистачить всій країні і будемо продавати? Під Харковом виявлено велике родовище газу, рекордних розмірів

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

Згадали у США і про друзів дитинства Володимира Путіна, братів Ротенбергів: у Києві вони володіють торговельним центром Ocean Plaza, а також Володимира Євтешенкова, якому належить телекомунікаційна мережа (працює під торговою маркою Vodafone). Мільйони російському олігарху Гаврилові Юшваєву в Україні приносять бренди молочної продукції "Чудо" та "Слов’яночка" від Wimm-Bill-Dann.

Припускають, що у такий спосіб на офіційному рівні вдасться "закріпити" за Путіним низку його штатних мільярдерів і розділити російський бізнес на дві ланки, показавши світу тих, хто грає нечесно і при цьому практично щороку потрапляє до списку Forbes.

Дивіться: російські олігархи із санкційного списку США ведуть бізнес в Україні

Як повідомляв портал "Знай.ua", у США натякнули на існування засекреченої частини "кремлівського списку".