Північна Корея вважає себе країною, де найкраще реалізовані права людини.

Як передає Yonhap, заяву було опубліковано в звіті про стан прав людини в країні - так званої "Білої книги"

"КНДР є країною, де реальні права людини надійно захищені і успішно впроваджуються на практиці, оскільки демократична свобода і права трудящих мас найбільш ретельно захищені і найбільш блискуче реалізовані", - сказано в звіті.

Всі порушення прав людини вони пов'язують з США. При цьому в Пхеньяні впевнені, що для захисту цих прав потрібно посилювати військову міць.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 2 листопада: гроші близнюків, відпочинок левів та здоров'я водоліїв Контроль за переказами посилено: навіть дрібні суми можуть призвести до блокування Як не переплачувати за газ в опалювальний сезон: одне правило врятує гаманець Українці платитимуть за доставку газу по-новому: про що варто знати
Показати ще

Втеча з КНДР

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що разом з приходом на президентську посаду в США Дональда Трампа ситуація на Корейському півострові загострилася. КНДР заявляє про постійні провокації з боку опонентів і загрожує недругам ядерною зброєю. Тепер офіційні представники Пхеньяну доповідають про перехід до завершальної стадії розробки двох супутників.