Нещодавно були опубліковані роздуми російського поета Андрія Орлова, більш відомого як Орлуша.

В інтерв'ю УНІАН Орлуша поділився роздумами про те, що може чекати Росію в найближчому майбутньому.

"Можуть зробити власний Інтернет китайського або корейського принципом, можуть заблокувати Телеграм, а Фейсбук звинуватять у впливі на російські вибори, тому що там є аккаунт Собчак, у якої є передплатники з США. До цього потрібно бути готовими в будь-яку хвилину. Так що, друзі, якщо не побачите мене завтра чи післязавтра в Фейсбуці, то, значить, тут просто "вимкнули світло", - сказав Андрій.

Орлуща іронічно зазначив, що Росію чекає слово з шести букв, що не вітається в українському російськомовному сегменті інтернету, але римується з прізвищем російського віце-прем'єр-міністра Голодець".

Популярні новини зараз

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

Учасники шоу "Холостячка" розкрили головну помилку першого сезону: так робили Рибак та Елларт

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Показати ще

Він підкреслив, що в РФ найближчим часом нічого доброго не відбудеться. "Можуть бути зняті кимось хороші фільми, можуть бути кимось написані хороші книги або гарні вірші, але все це буде при дуже поганому русі в дуже погане місце. При цьому я не песиміст, а оптиміст", - заявив Орлов.

Сатиричні вірші Орлуша складає і декламує вже багато років: відео

Поет вважає, що все, що відбувається в Росії - закономірно. "Тобто те, що відбувалося в останні 10 чи 100 років показує, що тимчасове вистрибування цієї території у бік свободи - випадковість. Це як поїздка на дачу, де можна подихати свіжим повітрям, а потім знову повернутися назад в прокурену кімнату пити самогон", - говорить Андрій. Він звернув увагу, що Україні поки вдалося вийти з цієї радянської моделі. Поет закликав українців "не лізти назад, не обносити себе знову ґратами".

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа" Орлуша заступився за курсантів Ульяновського інституту цивільної авіації.