Ізраїльський офіцер Генерального штабу Армії оборони Ізраїлю Даніель Г. запросив на війну в Ізраїль главу Чечні Рамзана Кадирова.

Як пише "Діалог", Даніель написав листа до редакції, натхненний інтерв'ю Рамзана Кадирова, в якому чеченець пообіцяв приїхати в Ізраїль і воювати проти Ізраїлю і законів країни.

Офіцер нагадує, що в 90-е Кадиров і його батько вбивали росіян. Однак це не завадило йому в 2000-х продатися Путіну і служити Росії.

"Хотілося б нагадати йому, що в 90-і роки він і його батько оголосили священну війну російським і вбивали їх в Чечні. Також Кадиров разом з Басаєвим вбивав росіян в Будьонівську, в результаті цього теракту в лікарні загинули 147 осіб, в основному росіяни. потім, вже в 2000-і, Кадиров зрадив своїх братів по зброї і, продавшись Путіну, вбивав чеченців. Отримавши за свою зраду гроші і влада в Грозному, Кадиров, вже в ранзі "героя Російської Федерації" знищив ще кілька тисяч своїх соратників і колишніх друзів - таких як брати Ямадаєви (теж "герої РФ ")", - написав Даніель.

Також він нагадав, як Кадиров посилав своїх головорізів в Грузію в 2008, в Україну в 2014. Скрізь вони вели себе однаково. "Приблизно те ж терористи Кадирова роблять і в Сирії: грабують, бешкетують, вбивають і калічать сирійське мирне населення, а також бійців, які виступають проти диктатора Асада", - зазначив офіцер.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка готується стати мамою: "Лежу, заміряю перейми"

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

"Тепер же, в 2017 році Кадиров, прикриваючись вірою, зображуючи із себе полум'яного мусульманина, пообіцяв приїхати в Єрусалим, щоб воювати там проти ізраїльської поліції, а також законів нашої країни. Приїжджай, Рамзан, ми тебе тут зустрінемо! Війна з єврейським народом стане для тебе останньою. І якщо у тебе залишилося хоч трохи розуму в твоїй бородатої голові, ти збагнеш, що набагато краще зайнятися налагодженням мирного життя в Чечні, ніж влаштовувати нову війну в Ізраїлі", - запросив офіцер хвалька.

Нагадав Даніель і про те, як зараз живе і розвивається Росія і Ізраїль. Як Кадиров обманом взяв владу в Чечні і на рівні середніх віків управляє своїми землями.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що глава Чечні Рамзан Кадиров поспілкувався з журналістом американського каналу HBO Девідом Скоттом і розповів, що планує робити в разі війни.