У Чехії перевіряють версію про можливе виробництво нервово-паралітичного газу "Новачок", яким отруїли колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля в британському Солсбері.

Відповідне рішення прийняв президент Чехії Мілош Земан і доручив зайнятися перевірками голові Служби безпеки країни Міхалу Коуделке.Земан розповів журналістам, що його зустріч з главою чеської контррозвідки відбулася в Ланському замку, офіційної літньої резиденції президента на в північній частині Чехії.

Служба безпеки повинна буде відзвітувати про те, чи міг хто-небудь зберігати або розробляти нервово-паралітичний газ на території Чехії: неважливо, для якої мети. Найімовірніше, перевірки пов'язані з заявою кремлівських представників, які поставили Чехію в один ряд з Великобританією, Швецією та Словаччиною, які "приблизно з кінця 90-х років, в тому числі по теперішній час, проводять інтенсивні дослідження речовин з проекту "Новачок".

Популярні новини зараз

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Головне за ніч: "вагітність" Ольги Сумської, навала павуків, нова пристрасть Тіни Кароль і небезпечний бензин на АЗС

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Показати ще

П'ять країн готові вислати російських дипломатів


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що офіцільний Лондон відкрито звинуватив Росію в отруєнні колишнього офіцера. Тим часом кількість жертв від отруєння продовжує збільшуватися: оскільки для нападу використовувалося речовину, що потрапляє в організм повітряно-крапельним шляхом, постраждали і правоохоронці, вони знаходяться в критичному стані.

Також ми повідомляли про те, що в поліції з'ясували, ким виявилася таємнича супутниця Сергія Скрипаля. До слова, хто він такий і чим займався протягом життя, теж стало відомо: в мережі опублікували докладне досьє колишнього російського розвідника.

Портал "Знай.ua" писав про те, що перед тим, як колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля разом з 33-річною донькою Юлією 4 березня знайшли отруєними на лавці в Солсбері (Великобританія), очевидці бачили, як дивно поводився екс-службовець ГРУ і, яким маршрутом прямувала пара в той нещасливий день.