В Іспанії влада оштрафували порноактрису Алексу Томас і її партнера за зйомку еротичного відеоролика в національному парку. Про це пише Life.ru.

Міська рада міста Кальпа (Іспанія) зобов'язав відому іспанську порноактрису Алексу Томас і її партнера Джоела виплатити штраф за зйомку порнографічного відео в природному парку Пеньон де Іфак на мисі Кальп.

13-хвилинне відео, зняте в національному заповіднику було викладено на один з популярних порносайтів, про що дізналися представники адміністрації парку. На той момент ролик був переглянутий більше 140 тисяч разів.

Така сумнівна популярність обурила керівництво парку, у зв'язку з чим воно звернулося за допомогою до міської ради міста Кальпа. За рішенням ради герої порноролика повинні виплатити штраф від €100 до €600. Точна сума поки не встановлена.

Популярні новини зараз
Чому після обіду хилить у сон: вчені розкрили несподівану таємницю організму Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ ПриватБанк закликає замінити картки: кому треба бігти до відділення Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців
Показати ще

Як раніше спільно портал "Знай.uа", група китайських фахівців знайшла головну небезпеку, яку таїть у собі перегляд сайтів для дорослих.