У столиці Франції, Париж, в результаті сильних дощів річка Сена вийшла з берегів і затопила прилеглі вулиці і сади.

Відзначається, що рівень води в річці досяг позначки 4,9 метра. За прогнозами подальше підвищення рівня води, максимум очікують у п'ятницю - до 6,1 метрів. Про це повідомляє видання Local.

Крім того, через повінь частково обмежено рух на дорогах міста, скасовані залізничні сполучення, також парижанам радять не наближатися до річки.

"Накопичення води дуже стрімке. За минулий тиждень у басейні, який живить Сену, випала двотижнева норма дощу", - повідомляє метеорологічний канал Weather Channel.

Популярні новини зараз
Без світла сиділи, тепер без води: в Україні запроваджують погодинні графіки водопостачання ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Банки встановили ліміти на зняття грошей Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці
Показати ще

Влада міста вже оголосила помаранчевий рівень небезпеки.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що потужна стихія обрушилася на російські міста. Найбільше від аномальних морозів страждають Далекосхідна, Сибірська і Уральська частині країни.