Євросоюз виявився значно краще підготовленим до переговорів в питанні Brexit, ніж Великобританія. Європейські представники нав'язують британським колегам правила гри.

Про це повідомив експерт Олексій Коваль, передає ZN.UA. Він зазначив, що тематику на переговорах диктують представники ЄС. Яскравим прикладом цього стала перша зустріч керівників делегацій - британського міністра з питань Brexit Девіда Девіса і головного парламентера ЄС Мішеля Барньє.

"Це легко пояснити тим, що до переговорів Брюссель почав готуватися ще рік тому, відразу після британського референдуму. А політики в Лондоні весь цей час намагалися вирішити внутрішньополітичну кризу", - зауважив експерт.

Уряд Терези Мей сильно послабили дострокові вибори у Великобританії. Через це британській стороні доведеться піти на поступки і прийняти позицію ЄС. Європа виступає за те, щоб пріоритетними темами на першому етапі переговорів стали права громадян і фінансові проблеми "розлучення".

Коваль упевнений, що до нової тематики сторони зможуть приступити тільки після затвердження результатів за попередніми питанями. Експерт заявив, що ЄС чітко вказав Лондону - переговори повинні завершитися до листопада 2018 року.

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

Віктор Павлік показав життя без вагітної Реп'яхової: шкварчить і смажить

Соня Плакидюк повторила відверту фотосесію Біллі Айліш: "Така соковита"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Британії вирішили надійно захистити документи, що стосуються переговорів щодо Brexit.