Декілька днів тому в Сполучених Штатах пройшов парад на честь Дня поминання, який закінчився загальною панікою і травмами.

Як повідомляє канал АВС, в урочистому заході взяли участь з десяток поні, запряжених у вози. Безневинні тварини стали просто несамовитими, коли люди почали запускати феєрверки: спалахи і гучні хлопки чимало налякали дитячих улюбленців. Масла у вогонь додали декілька хлопців, які вирішили кинути в коней тенісні м'ячики, коли ті проходили повз.

В кінцевому підсумку перелякані поні просто зірвалися і побігли світ за очі, не звертаючи ніякої уваги на крики свого господаря. Прямо по траєкторії у тварин був величезний натовп, але це істерику не зупинило і поні з величезним возом позаду просто влетіли в скопище людей.

В результаті постраждало троє людей, двоє з яких - це 9-річний хлопчик і 77-річний чоловік. Їх терміново відвезли до лікарні.

Популярні новини зараз

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в Росії чоловіки вирішили відігріти запальничкою сходи, яка примерзла до цистерни з пальним. Камера зафіксувала момент вибуху.