У Монтані (США) місцеві мешканці виявили труп невідомої істоти, яку одразу ж охрестили переверетнем – через незвичний вигляд. Зовні тварина чимось схожа на вовка, втім можна помітити багато нехарактерних ознак. Експерти з дикої природи поки не можуть зрозуміти, що це за звір.

Вовк чи пес?

На думку фахівців, із твариною справді щось не так, дехто взагалі взагалі сумнівається, що це вовк. Хоча спільні риси є, але от у знайденої істоти занадто короткі зуби і лапи, але одночасно і дуже великі кігті.

Знайшли вовка-перевертня ще 16 травня – його підстрелили, коли намагався пробратися на ранчо для овець. У істоти сіруватого кольору хутро, велика голова з широкою мордою і занадто великі, як для вовка, вуха. При цьому шерсть росте не так, як зазвичай у диких звірів.

Популярні новини зараз
Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Яйця стануть справжнім делікатесом: експерт попередив про стрімке підвищення цін Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм
Показати ще

Поки що експерти з дикої природи відправили ДНК тварини на експертизу. Вони дотримуються версії, що це - якийсь дивний гібрид вовка і собаки:

"Ми не впевнені, коли отримаємо результати, але коли ми це зробимо, обов'язково зрозуміємо, що це за тварина", - пояснюють спеціалісти.

Вигадка і реальність

Взагалі перевертень – істота міфічна, і ніколи до цього не зустрічалася, хіба що у книгах та фільмах. Згідно з повір'ям, перевертні можуть володіти багатьма видатними здібностями (перевищують можливості не тільки людини, але і тварини): надприродною силою, спритністю і швидкістю, довгим життям, нічним зором і ін.

Спочатку вважалося, що вбити перевертня можна, завдавши йому смертельної рани, наприклад вразивши в серце, або відрубавши голову. Рани, нанесені перевертню в звіриній подобі, залишаються і на його людському тілі.

Дивіться: 40 тварин, яких ви ще не бачили

Як повідомляв портал "Знай.ua", невідомого монстра із фільму жахів помітили на узбережжі півострова Гауер. Тварина має скелет довжиною 5 футів (1,52 м) з довгою головою і великий щелепою. Деякі вважають, що це кит, дельфін або морська свинка. З першого погляду декому здавалося: бачать перед собою крокодила, але це виявилася зовсім не рептилія.