Голова ради директорів «Газпрому» Віктор Зубков продав всі свої акції, що належали йому останні півроку. Інсайдер скоротив свій пакет з 0,0007611037% до 0% 25 січня.

Пакет цих акцій був куплений Зубковим ще на початку липня 2017 року. Купівля йому обійшлася майже в 22 мільйона рублів, а заробіток на продажу склав 27 млн. Таким чином, інвестор зафіксував різницю в ціні пакета в 5,5 млн рублів.

Дивіться: ПМЕФ-2015. Віктор Зубков відповідає на запитання Ксенії Собчак

Як писав раніше портал "Знай.иа"У 2018 році Захід підвладне нанесення по всій Росії чотири потужних удару: державний борг, наступ на олігархів, акт Магнітського і права людини, а також серйозні обмеження в оборонній промисловості. Найбільшою загрозою для Кремля стане саме удар по олігархічним колам. Нинішні санкції не дозволяють деяким російським компаніям випускати облігації для західних інвесторів, але вони не заважають випускати боргові зобов'язання уряду Росії.

Популярні новини зараз
Медики розрізали та з'їли чоловіка-пацієнта просто на лікарняному ліжку: фото опинилися в мережі та змусили нервувати всіх Кому та які повістки будуть вручати до 15 листопада: особливості мобілізації, які мають знати всі У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Таким чином, Кремль бере на себе суверенний борг і передає його компаніям, що перебувають під санкціями.

У лютому Міністерство фінансів США опублікує звіт, в якому буде представлений список найбільш значущих російських олігархів, їхні доходи, докази корупції, ділові зв'язки і активи за кордоном, а також джерела доходів. Їх родини та соратників підданий санкціям, так само як і їхні активи.