Житель Петербурга на ім'я Віталій, якого побили в літаку за те, що він назвав росіян л*ном, - присоромився.

Про це повідомляють росЗМІ.

"Я добре ставлюся до росіян, тому що це моя батьківщина. Ці слова стосувалися не до російського народу, а саме до людей в літаку. Я просто трохи перепив і поніс покарання. Не розумію, чому всі вирішили, що я погано ставлюся до нашій країні. Мені дуже соромно", – розповів петербуржець.

Кирило Корольов, який "вліпив" Віталію за "образу", поскаржився, що хлопець курив у літаку.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять надбавки понад 600 гривень у липні: хто та як може отримати Пенсіонерам виплатять майже на 4000: старенькі гарантовано отримають гроші Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги Водії масово отримують штрафи після спілкування з патрульними: за що карають навіть без порушень
Показати ще

"Екіпаж за законом чіпати його не може, а пасажири кричали на нього. Але його це розпалило. Епатажний шалунішка. Ну, пілот сказав, що доведеться садити літак", – розповів Корольов.

Він назвав своє рішення врізати хлопцеві, як "провчив авіадебошира". За словами Корольова, петербуржець заспокоївся, пристугнулся і заснув.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Віталій прокричав у літаку на рейсі Москва – Барселона: "найбільше л*но – це російські люди". Це викликало обурення з боку тих, до кого це адресовывалось.