20 листопада королева Британії Єлизавета II і герцог Единбурзький Філіп відзначають 70 років з дня весілля.

До річниці королівського подружжя королівський двір випустив новий портрет монаршого подружжя в Twitter. Автор портрета Матт Холіок. Портрет був зроблений в Білій вітальні резиденції британських королів Віндзорському замку на початку листопада.

Королева була одягнена в сукню кремового кольору дизайнера Анжели Келлі, яка є її особистим помічником і модельєром з 2002 року. Прикрашала плаття золота брошка у вигляді скарабея з рубінами і діамантами. Її подарували королеві в 1966 році. Автор вироби Ендрю Грим.

Єлизавети II була коронована 2 червня 1953 року. Як монарх, який найдовше перебуває на троні, Єлизавета II перевершила королеву Вікторію в 2015 році.

Популярні новини зараз

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще

Королева Єлизавета II. Діамантовий ювілей або 60 років царювання

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що за британською королівською родиною стежить весь світ. Жоден крок представників правлячої династії не залишається без уваги. Підданих і світову громадськість цікавить кожна подія за участю королеви Єлизавети II і її рідних. Однак не тільки офіційні заходи, а й побут представників британської корони викликає неабиякий інтерес, зокрема їх звички і уподобання.

Насправді правлячий монарх дуже консервативна у виборі страв і рідко віддає перевагу делікатесів, як це вважає більшість.