Спеціальний прокурор по втручанню Росії у вибори американського президента, Роберт Мюллер, має намір провести допит глави держави Дональда Трампа.Про це повідомляє видання The Washington Post, президент готовий провести зустріч, аби довести відсутність зв'язків з господарем Кремля Володимиром Путіним. Найближчим часом планують провести зустріч адвокатів глави США з представниками Мюллера, на якій сторони обговорять умови допиту."Білий дім не коментує зв'язку з офісом спецпрокурора з поваги до нього і процесу розслідування, що проводиться ним", - заявив адвокат Дональда Трампа Тай Кобб, відповівши небажанням коментувати можливий допит.

Популярні новини зараз

Андре Тан зізнався, що зміг знайти в українках, як справжній чоловік: "Токсичні і нікому не потрібні..."

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

Показати ще


У січні 2017 року Білий дім огорошила низка гучних скандалів, яким супроводжують як журналістські розслідування, так і офіційні прокурорські. Скандали в основному були пов'язані з можливими російськими зв'язками Трампа або його оточення, а також перешкоджанням правосуддю. Розслідувати можливі зловживання був призначений спецпрокурор Роберт Мюллер.

Спецпрокурор Мюллер також зацікавився можливим перешкоджанням правосуддю з боку президента.

Справою про втручання Росії у вибори займеться Роберт Мюллер


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що WikiLeaks злив всі таємниці Дональда Трампа.