У Латвії в усіх школах буде вестися навчання латиською мовою.

Як пишуть російські ЗМІ, відповідне рішення схвалив місцевий парламент. Поправки до закону розробило Міносвіти країни. Законопроект повинен затвердити сейм, щоб поправки набули чинності.

Передбачається, що реформа повинна проводитися поступово з 1 вересня 2019 року і завершитися в 2021-2022 навчальному році.

Місцеві ЗМІ уточнюють, що дошкільне навчання та викладання в початкових класах (1-6) залишиться білінгвальні, на завершальному етапі основного освіти (7-9-й клас) 80 відсотків предметів будуть читатися на латиською, в середній школі (10-12-й клас) - все.

Популярні новини зараз
До 800 гривень доплати до пенсії: в кого зростуть виплати ТЦК дозволять розпускати руки: новий закон дасть "зелене світло" жорсткій бусифікації "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру Пенсіонерів перестали пускати у громадський транспорт: що не мають права вимагати
Показати ще

Варто нагадати, що в 2017 році сейм прийняв законопроект, за яким будуть збільшені штрафи - до 10 тисяч євро в окремих випадках - за необгрунтоване використання інших мов.

Руській мір в Латвії

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що не можна прожити в Україні чверть століття і до ладу не знати україської мови. Про це заявив боєць 8-го окремого батальйону Української добровольчої армії з позивним "Альтер", який приїхав з Росії.