У Гамбурзі поліцейські, які повинні були працювати під час заходів саміту G20, потрапили в скандал, влаштувавши бурхливу п'яну вечірку.

З Берліна до Гамбурга направили більше 200 поліцейських, які мали супроводжувати саміт. Перед початком офіційних заходів вони вирішили влаштувати для себе свято, повідомляє Inquirer.

Вечірка перетворилась в дику оргію - офіцери поліції займались сексом на публіці, мочились біля паркану, танцювали стриптиз на столах зі зброєю в руках.

Про таку поведінку п'яних копів повідомили очевидці скандальної події - приватні охоронці, які відповідали за контейнерне селище. Вони відзначили, що гуляння закінчилося о 6:30 ранку.

Берлінська поліція на своїй офіційній сторінці у Twitter підтвердила, що подібний інцидент мав місце. Правоохоронці повідомили, що "резервні сили в Гамбурзі були передчасно звільнені від чергування" та зазначили, що ці негідні вчинки поліцейських не залишаться без наслідків.

Популярні новини зараз

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Показати ще

Проте, поки що неясно, відбулась ця вечірка в робочий чи все ж у вільний час поліцейських. Від цього будуть залежати дисциплінарні стягнення, йдеться в статті.

Деякі поліцейські, як повідомила, заявили в своє виправдання, що "на базі не було телевізорів і взагалі ніяких можливостей для проведення дозвілля, людям доводилося нудьгувати".

В той же час проте прес-секретар Нойендорфу заявив: "Подібна поведінка в результаті призводить до підриву іміджу. Воно неприйнятно. Нам буде неприємно, якщо тепер гамбургська поліція скаже, що більше не довірять колегам з Берліна. Тому ми повинні зрозуміти, хто несе за це відповідальність".

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Лос-Анджелесі копи замість пса, який напав на поліцейського, вбили його господаря.