А ви здогадувалися, що може відбуватися з вашими близькими і рідними, коли вони в лікарні лежать без свідомості? Медсестра Сахалінської обласної клінічної лікарні, щодо якої зараз проводять перевірку, показала, як можуть розважатися медики.

"За фактом неетичної, неприпустимої поведінки медичної сестри по відношенню до пацієнтів, колег - медичних працівників організовано службову перевірку. Міністр Олексій Пак особисто тримає ситуацію на контролі", - повідомили в прес-службі обласного мінохоронздоров'я.За даними місцевих ЗМІ, медсестра вела зйомку в реанімаційному відділенні серцево-судинної хірургії лікарні в Південно-Сахалінську. Знімки жінка викладала в соцмережі і супроводжувала їх коментарями на адресу як самих пацієнтів, так і процесу лікування в цілому.


Популярні новини зараз

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Зокрема, співробітниця лікарні зі сміхом і нецензурною лайкою розповідає, як медики підголюють пацієнтів. Вона також висловила впевненість у тому, що лікарям чхати на пацієнтів - "кого хочуть, того і витягують". Аудіозаписи сахалінка розміщувала в закритих професійних групах в месенджерах.

Аудіоповідомлення, які відправляла медсестра


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як на Львівщині неправильне лікування вбило малюка.