Польща повинна вимагати від Росії виплати військових репарацій. Крім того, Кремль повинен понести відповідальність за діяння на території країни.

Про це повідомив депутат польського Сейму Ян Мосінський, передає Politeka. Політик має на увазі виплату репарацій, які були передбачені відповідно до умов "ризького миру". Документ підписали в 1921 році.

Такої ж думки дотримується і заступник міністра юстиції Польщі Патрік Який. Він стверджує, що Росія повинна понести відповідальність за свої дії на польській території, як і Німеччина.

Мосінський сказав, що Польща може зажадати від Москви виплату репарацій за збитки від радянсько-польської війни 1921 року, які так ніхто і не погасив. На сьогоднішній день Радянський Союз згідно Ризьким договором зобов'язаний був виплатити Польщі 30 мільйонів рублів золотом.

"Росія є" законною спадкоємцею радянської Росії "і повинна задуматися про те, що робити з Ризьким договором", - підсумував польський депутат.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Польщі виявили нові факти в справі Смоленської катастрофи, де загинув президент країни і члени уряду.