Отто Уомбіер (Otto Warmbier), 22-річний американський студент, який провів 17 місяців в північнокорейській в'язниці, помер в лікарні всього через кілька днів після звільнення.

Про це повідомило агенство AFP, посилаючись на родичів померлого. Як заявили батьки Уомбіера, він помер, не виходячи з коми.

У своїй заяві родичі Уомбіера подякували лікарям медичного центру Цинциннаті в штаті Огайо за "те, що вони зробили все можливе для Отто".
"На жаль, жорстокі муки, яким північнокорейці піддали нашого сина, привели до того, що єдиний результат, який був би можливий, - це смуток, який ми сьогодні відчули", - повідомили батьки Отто Вомбіера.

Нагадаємо, Уомбіера затримали 2 січня 2016 року за спробу вкрасти транспарант з пропагандистським гаслом готелю в Пхеньяні, де він проживав.

У березні 2016 року Уомбіера засудили за це до 15 років каторги. Після суду Отто виступив на прес-конференції в Пхеньяні, де повністю розкаявся і визнав, що зробив помилку. Він провів в ув'язненні 17 місяців.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 13 червня 2017 року Північна Корея випустила Отто Уомбіера з в'язниці і евакуювала до США у "вегетативному" стані - у стані коми. Медики, обстеживши студента, виявили масову загибель тканин мозку.

Популярні новини зараз

Українцям супермаркети почали впарювати дрібну картопельку по 100 грн за кг: "Красива, дорога, але..."

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще