У неділю, 11 березня, стало відомо, що дід по батьківській лінії президента Російської Федерації Володимира Путіна Спиридон Путін був кухарем у Володимира Леніна та Йосипа Сталіна. Так стверджує сам глава РФ в інтерв'ю для фільму "Путін", знятого журналістом Андрієм Кондрашовим.

"Так, дід кухарем працював спочатку у Леніна, а потім у Сталіна в одній з підмосковних дач в Горках", – зізнався він.

Крім того, Путін стверджує, що ніколи не був у цих резиденціях, однак зі слів батька знає про те, що дід працював зі Сталіним і навіть частенько їздив до нього в гості.

Як з'ясувалося, після смерті Сталіна Спиридон Путін перебрався з дружиною в Іллінськ, де перебував у будинку відпочинку московського міськкому КПРС. Також Володимир Путін зізнався, що його рідних у той час нібито могли репресувати.

При цьому глава РФ заявив, що його дід по материнській лінії Іван Шеломов брав участь у Першій світовій війні.

"Він побачив, що в нього з окопу навпроти цілиться солдат армії противника, і дід вистрілив перший", – розповів Путін.

За словами Путіна, його дід не став добивати пораненого ворога, а замість цього нібито перев'язав йому рану.

Путін дав інтерв'ю американському телеканалу: відео

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що його фото без сорочки привертають більше уваги, ніж фото в робочій обстановці.

"Ну, я відпочиваю. Є ваші російські колеги, є інтернет. Але так, щоб це зовсім вже цілеспрямовано, ми це не робимо. Беруть те, що подобається. У мене дуже багато фотографій в робочій обстановці, з паперами, в кабінеті, але це нікому не цікаво", – зазначив Путін в інтерв'ю.

Також він прокоментував свої фото на ведмедя.

"Ви знаєте, я бачив свої фотографії, коли я скачу на ведмедя. Але я на ведмедя поки не скакав, але фотографії такі є", – сказав президент.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Сполучені Штати Америки нібито системно втручаються в російські вибори і навіть не приховують цього. Про це заявив президент Російської Федерації Володимир Путін.