21-річна жителька Бангкока (Таіланд) Нітчарі Пенеакчанасак отримала роботу мрії, на яку, крім неї, претендували ще 800 осіб.

Тепер дівчина, яка в 15-річному віці внаслідок трагічного випадку втратила обидві ноги, півроку працюватиме "спостерігачем щастя" за укладеним зі Світовим медичними госпіталем в Бангкоку контрактом, передає ВВС.

Імя людини, яка отримала цю роботу, назвали під час телешоу.

В обов’язки Нітчарі входить спостереження за пацієнтами і спілкування з ними з метою розпізнати приховані потреби хворих. Їй також потрібно буде писати надихаючі історії в соціальній мережі Facebook.

За свою роботу студентка факультету журналістики в університеті Бангкока, отримуватиме один мільйон батів (29 тисяч доларів) на місяць.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Переможниця вважає, що обійшла всіх кандидатів на вакансію, бо була чесна перед собою і довела: це саме те, що вона любить робити. Пережитий нещасний випадок подарував їй унікальний досвід, яким вона тепер хоче поділитися з іншими.

Проте Нітчарі все ж зізналася, що результати відбору її шокували.

"Я була дуже здивована, думала, що я занадто молода і недосвідчена в порівнянні з іншими кандидатами. Я дуже рада, тому що мені подобається спілкуватися з людьми, я мріяла стати психологом", - розповіла дівчина.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", портал World Life Experience шукає 12 добровольців, котрі подорожуватимуть світом й отримуватимуть за це гроші.