Влада КНДР заявила про нібито нову спробу спецслужб Південної Кореї і США вбити главу тоталітарної держави Кім Чен Ина.

Про "змову" Вашингтона і Сеула повідомив на брифінгу в Пекіні посол КНДР в Китаї Чи Че Рен, пише Reuters.

За його словами, ЦРУ разом з південнокорейською розвідкою розробили "секретний і ретельний план вбивства Ина "радіацією або використовуючи на нано-рівні отруйну речовину".

Зазначимо, в травні 2017 року Пхеньян вже повідомляв про те, що розвідка країни нібито запобігла спробі США і Республіки Корея ліквідувати Кім Чен Ина "біохімічної бомбою" на військовому параді в столиці. Крім того, влада КНДР навіть вимагала видати їм голову південнокорейської розвідки.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Північна Корея готується до нових випробувань балістичних ракет.

Популярні новини зараз
Українців попередили про підвищення тарифів на газ Правила змінилися: "Нафтогаз" закликав по-новому передавати показники Дітей випишуть з житла без попередження: в Україні оновили правила реєстрації Як підвищити пенсію на 3000 грн: проста формула врятує від голодної старості
Показати ще