У столиці Індонезії Джакарті прогриміли два потужні вибухи.

Про це повідомляє Reuters.

Два терористи-смертники підірвались з інтервалом у п'ять хвилин в районі автовокзалу Kampung Melayu, що на сході міста. В результаті загинули троє поліцейських, ще п'ять офіцерів і стільки ж цивільних були поранені.

За словами представника правоохоронних органів Сетио Васисто, експерти оглянули місце вибуху. Тіла двох терористів виявлені.

Популярні новини зараз
"ТЦК треба розпустити": нардеп пропонує альтернативну мобілізацію - що хочуть змінити Не чекайте запрошення: українцям можуть суттєво підвищити пенсію – що потрібно встигнути Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", 22 травня після концерту поп-зірки прогримів вибух в Манчестері. В результаті загинули 22 людини, ще близько 60 отримали поранення різного ступеня тяжкості. За вчинення теракту і взяли на себе відповідальність бойовики "ІД". Поліція затримала підозрюваного.

24 травня прем'єр-міністр Тереза Мей оголосила про максимальний рівень терористичної загрози у Великобританії. Вона зазначила, що військові патрулюватимуть вулиці та охоронятимуть важливі об'єкти.