Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв негативно відреагував на введення США чергових санкцій проти РФ. Політик зробив свої прогнози щодо президента Штатів і його адміністрації. Також Дмитро зазначив, що таким рішенням Америка поклала кінець налагодженню відносин з РФ.

"Підписання президентом США нового санкційного закону проти Росії створює кілька наслідків. По-перше, надії на поліпшенню наших відносин з новою американською адміністрацією кінець. По-друге, Росії оголошена повноцінна торгова війна. По-третє, адміністрація Трампа продемонструвала повне безсилля, найбільш принизливим чином передавши виконавчі повноваження конгресу", - написав Дмитро Медведєв на своїй сторінці в Facebook.

Він вважає, що Трамп підписав документ не по своїй волі.

"Президент не радий новим санкціям, але не міг не підписати закон. Нова санкційна тема виникла передусім як ще один спосіб поставити Трампа на місце. Попереду нові заходи, кінцева мета яких – відсторонення його від влади", - сказав прем'єр РФ.

Популярні новини зараз
"Захопити Литву за 3 дні" від авторів "взяти Київ за 2 дні": російські пропагандисти поділилися новими "вологими мріями" Головне за ніч: росіяни "здалися", путіна принизили під час візиту закордон, а Арестович розповів, чим обернеться війна у серпні Колишній командувач армією США Бен Годжес про перемогу над росіянами до кінця року, і що для цього потрібно Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Він додав, що США не подумалипро інтереси бізнесменів.

"Санкційний режим кодифікований і буде зберігатися десятиліттями, якщо не станеться якесь диво. Причому він буде жорсткіше закону Джексона – Веніка, бо носить всеосяжний характер і не може бути відкладений спеціальними розпорядженнями президента без згоди Конгресу. Таким чином, відносини між РФ і США будуть вкрай напруженими незалежно від складу Конгресу або особи президента", - повідомив Медведєв.

Однак, за словами політика, такі заходи пішли Росії на користь.

— English text below — Подписание президентом США нового санкционного закона против России создает несколько...

Posted by Дмитрий Медведев on Wednesday, 2 August 2017

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, друг прем'єра РФ завис у повітрі.