Прості росіяни пояснили, чому Крим "не їх"

поділитись
У людей немає грошей на відпочинок у вкраденому Криму

Ейфорія пересічних росіян від "Кримнаш" за три роки після анексії півострова змінилася на риторику у стилі "Намкриш", і їхати туди на відпочинок вони не поспішають.

Про це свідчить опитування, проведене колегами незалежного журналіста Олександра Сотника в  місті Бійськ Алтайського краю, яке він опублікував на своєму YouTube-каналі.

Серед опитаних – різні категорії населення: пенсіонери, які змушені працювати, аби якось вижити, молоді матері, вчорашні студенти, робітники приватних фірм тощо.

Всі вони в один голос відповідають, що, звичайно, хотіли б поїхати до Криму на відпочинок, але банально не мають на це грошей.

 Люди  скаржаться на малі пенсії та зарплати, а також на неможливість відкласти на відпочинок.

Одна з опитаних, працівниця лікарні, каже, що їй не Крим світить, а підпрацьовка, аби просто прожити. Загалом же більшість жителів міста збираються провести літо на дачі або вдома.

"От як виходить: і Крим наш, але покористуватися вкраденим діамантом не судилося, грошей немає. Залишається облизуватися та триматися, як заповідав прем’єр Медведєв", - підсумував сюжет Сотник.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що кримчанам повідомили про нові відключення електроенергії практично на всій території анексованого півострова.

 

 

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
Крим, опитування, відпочинок, росіяни
Пентакампеоне не змогли обіграти міцну команду Володимира Петковича
0
0
23:43 17.06.2018
Повідомляється, що кількість постраждалих від стрілянини в Америці тільки збільшується
0
0
23:30 17.06.2018
Через сильний порив вітру куля з людьми стрімко полетіла вниз
0
0
22:56 17.06.2018
З апаратом встановлено ​​і підтримується стійкий телеметричний зв'язок
0
0
22:37 17.06.2018
Вболівальники збірної Росії проїхалися у ванні по центру Москви
0
0
21:25 17.06.2018