У Москві пройшов мітинг "За вільний інтернет".

Як пишуть російські ЗМІ, під час протесту затримали 17 осіб. Вказується, що акція розпочалася на проспекті Сахарова. Активісти не встигли стартувати, як прибули поліцейські почали арешти.

Люди йшли з символікою ЛГБТ, член руху "Відкрита Росія". Також Сергій Єрмаков та кілька людей підтримували журналіста "Нової газети" Алі Феруза.

За оцінками партії ПАРНАС Еміля Халикова, всього в акції взяли участь 4 тисячі осіб.

Примітно, що поліцейські з плаката "Інтернет не заберете, гади" вирізали слова "гади", а сам плакат не забрали.

Популярні новини зараз
Нові тарифи на тепло та гарячу воду: хто отримає збільшені рахунки Весна відкладається: українців попередили про суворі холоди Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 12 червня в центрі Москви частково перекрили вулицю Тверську зважаючи на підготовку до фестивалю історичної реконструкції "Пори та епохи. Збори" з нагоди святкування Дня Росії - дня проголошення її суверенітету.