У Росії запустили пряму лінію із президентом РФ Володимиром Путіним. Господар Кремля вже 16-й раз за буде відповідати на питання громадян. Як відомо, 11 попередніх він провів на посаді президента, ще 4 - як глава уряду. Цього року надійшло понад 1,8 млн питань.

Транслювати відповіді будуть 4 канали та 3 радіостанції, серед них практично всі прокремлівського напрямку, які увійшли до санкційного списку нашої країни: "Перший", "Росія 1", "Росія 24", "ОТР", "Маяк", "Вести FM" і "Радіо Росії".

Дивіться: пряма лінія з Путіним, онлайн-трансляція

Як стверджують наближені до Путіна, питання нібито стосуються "суспільно-політичної та соціально-економічної життя країни, а також міжнародної обстановки" і приймаються до самого закінчення ефірного часу. Що саме запитували росіяни, поки невідомо.

Популярні новини зараз

Ідеальне сало в пакеті, щоб здивувати і дідуся, і бабусю: рецепт на майбутнє

Носити чи не носити? Відомий адвокат розповів, чи потрібна маска після вакцинації

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", сьогодні, 7 червня, у Москві відкриють "Пряму лінію" із президентом РФ Володимиром Путіним. З засобів зв'язку лідирує телефон, а загалом в період з 27 травня по ранок 7 червня зателефонували 1 млн 381 осіб. Відправляли й смс-повідомлення: близько 385 тисяч осіб, ммс – 41 тисяча росіян, за допомогою сайту звернулися 202 тисячі користувачів. Додатками і офіційними групами в соцмережах (переважно заборонених в Україні "ВКонтакте" та "Однокласниках" – ред.) скористалися понад 116 тисяч людей.