На російське місто Омськ обрушився дуже потужний ураган. Він спровокував масові аварії на дорогах і повалив сотні дерев.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Сильний вітер обірвав лінії електропередач. Ураган супроводжувався сильними зливами з градом і шквальним вітром.

Через опади у передмістях Омська річки вийшли з берегів. Також затопило кілька сіл в області.

Користувачам вдалося зняти потужний ураган на відео. У кадр потрапило нетипове для Росії природне явище - смерч. Гігантська воронка між небом і землею до жаху налякала місцевих мешканців. Смерч пронісся всього в декількох десятках метрів від села під Омськом.

Популярні новини зараз
Україну накриє мокрим снігом: синоптикиня розповіла про швидке похолодання до -12, коли готувати шапки Різко вдарять морози: синоптики розповіли, якою буде погода у листопаді Доведеться звітувати за кожен переказ: кого банки візьмуть "на олівець" "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще

Місцева влада вже підраховує збитки від природної стихій. Представники міської адміністрації констатують, що усувати наслідки розгулу смерчу доведеться довго.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Свердловській області Росії пронісся потужний ураган. В результаті постраждали кілька людей.