Псевдожурналіст обвів навколо пальця світові ЗМІ

поділитись
Чоловік продавав знімки нібито з "гарячих точок"

Чоловік, довгий час видаючи себе за військового журналіста, продавав всесвітньо відомим виданням фотографії, зроблені нібито в "гарячих" точках. Ні, вони-то дійсно були зроблені там, от тільки не ним і набагато раніше.

Самозванця викрила журналістка ВВС Наташа Рібейро: вона з'ясувала, що "журналіст" підробляв не тільки свої роботи, але навіть ім'я присвоїв чуже: він працював під ім'ям бразильця Едуардо Мартінса. На "свіжі" знімки "клюнули" такі видання як The Telegraph і The Wall Street Journal.Обвести ЗМІ навколо пальця для чоловіка не становило нікокого складності: він просто знаходив відповідне фото в мережі, віддзеркалював його, щоб знімок не можна було знайти за пошуком, і з успіхом продавав.Він навіть примудрився дати інтерв'ю VICE, в якому розповів вигадану історію про дитинство, лейкоз та важку працю в Сирії та Іраку. Коли Рібейро зацікавилася його біографією, то не змогла знайти нічого про військового журналіста Мартінса. Виявилося, що навіть його власні фото виявилися несправжніми і належать британському серферу Максу Хепворт-Пові.Дізнавшись, що в його справжності засумнівалися, чоловік видалив аккаунт в Instagram і написав в WhatsApp, що поїхав до Австралії і планує провести тут рік, не з'являючись онлайн. Коли результати дослідження Рібейро були оприлюднені, видання почали видаляти фото псевдо Мартінса звідусіль.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як зірка Instagrama виявилася представницею зовсім нежіночу професії.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
військовий журналіст, Ірак, Сирія, гарячі точки, Едуардо Мартінс
В РПЦ засудили Порошенка за єдину церкву
0
0
05:53 20.04.2018
Наречена принца Гаррі піддалася нападкам родичів, з якими зараз не спілкується
0
0
05:33 20.04.2018
Джунiчi Фукуда, співробітник японського міністерства фінансів, покинув свій пост в результаті секс-скандалу
0
0
01:35 20.04.2018
Журнал Maxim обрав найкрасивішу модель року
0
0
23:43 19.04.2018
Інтенсивні тренування + правильно підібрана дієта - головний секрет ідеального тіла
0
0
22:33 19.04.2018