В середині гри фінального матчу ЧС 2018 з футболу між Хорватією і Францією на полі "увірвалися" чотири учасника організації Pussy Riot. Відомо, що так звані протестувальники були одягнені у форму російських поліцейських.

Так, акцію вони назвали "Міліціонер вступає в гру". Її основні вимоги - звільнити всіх політичних в'язнів, не фабрикувати справи і не затримувати на мітингах. Про це пишуть українські ЗМІ.

Матч довелося зупинити. Як повідомили в МВС, проти учасників Pussy Riot склали адміністративні протоколи.

У мережі з'явилося відео, на якому двоє учасників акції розмовляють з, ймовірно, правоохоронцями. Людина за кадром говорить, що Pussy Riot підставили Росію, якій доведеться платити штрафні санкції, і шкодує, що "зараз не 37-й рік".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що, після закінчення фіналу ЧС-2018 в Росії у Twitter виклали скандальне відео допиту двох учасників Pussy Riot. Нагадаємо, вони вибігли на поле під час чемпіонату світу з футболу. На відеозаписі відображені тільки двоє активістів, зокрема видавець "Медіазони" Петро Верзілов. Він і відповідав на запитання.

З діалогу, записаного на відео:

- Що, вирішили Росії насрати?

- Ні, ми за Росію.

- А ви знаєте, що за це Росія буде платити штрафні санкції ФІФА?

- Чому?

- За дрочану!

- Ми за Росію. Так само, як і ви, якщо ви за Росію.

- Ви Росію підставили під штрафні санкції.

- Ми не підставили Росію, неправда.

- Ви нормальні?

- Нормальні.

На питання про те, де вони взяли форму, Верзилов відповів, що вона була взята напрокат. "Я іноді шкодую, що зараз не 37-й рік. Просто іноді шкодую. Про**рали Росію, так?" - звернувся до нього чоловік, який проводив допит.

Як повідомляв портал "Знай.uа" на початку другого тайму на поле стадіону "Лужники" вибігло кілька людей: деякі з них були у поліцейській формі. Вони встигли добігти до центру поля, однак згодом охорона затримала їх і вивела з газону. Через кілька хвилин у Фейсбуці Pussy Riot, відомих гучними політичними акціями, з'явилося повідомлення про те, що сталося, було їх акцією "Міліціонер вступає в гру". Акцію приурочили до річниці смерті поета Дмитра Прігова, який "створив у російській культурі образ Міліціонера, носія небесної державності".