Президент Росії Володимир Путін попався на черговий брехні щодо війни на Донбасі. Це сталося під час "прямої лінії", яку проводив очільник Кремля з російським нардом.

Про це повідомив російський публіцист Олександр Невзовров в ефірі "Ехо Москви". Путін сказав, що причиною збройного конфлікту на Донбасі нібито стало мовне питання.

"Він просто взяв і майже сто мільйонів чоловік на якийсь час переніс в інший вимір, в вимір чистої політики, де немає ні правди, ні брехні, де існують якісь невідомі нікому смисли, закодовані словами, де є тільки доречність реплік" , - підкреслив Невзоров.

Публіцисту незрозуміло, для чого Путін знову почав розповідати байки про мовну проблему, яка нібито спровокувала конфлікт на Донбасі. Всім, за його словами, і так зрозуміло, що війну на сході України розв'язали терористичні банди, надіслані з Росії. Він додав, що іншого пояснення цьому конфлікту немає.

Невзоров викрив у брехні Путіна і щодо релігії. Російський президент запевняв, що ні одна з них не здатна нести зло.

Популярні новини зараз

Спітнілий Добкін потролив Зеленського в День народження: "50 в паспорті, 43 в душі"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Літак з футболістами потрапив в авіакатастрофу: вижити не вдалося нікому

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

Показати ще

"Це суперечить здоровому глузду, це суперечить всьому, що ми знаємо про те, як кров'ю і гноєм всі релігії затоплювали це нещасне бідне людство, як мусульмани вирізали цілі народи і міста, як християни ходили хрестовими походами і вбивали всіх. Ми знаємо все про інквізицію і про те, на що здатні світові традиційні релігії ", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, президент Росії Володимир Путін придумав чергову байку про важливість прокладання "Північного потоку-2".