Президент РФ Володимир Путін убезпечив себе від гніву власного народу та масових акцій протесту, створивши 400-тисячну Росгвардію та наділивши її небаченими повноваженнями, що Сталіну і не снилися.

Про це з посиланням на указ російського лідера написав оглядач Radio Liberty Radio Free Europe Браян Вітмор.

Відповідно до документу, підписаного господарем Кремля, командир національної гвардії уповноважений віддавати прямі накази підрозділам регулярної армії. Очільником Росгвардії є ніхто інший як давній друг президента, його колишній охоронець Віктор Золотов.

"Охоронець Путіна тепер командує цілими військовими одиницями. А оскільки національна гвардія існує для боротьби з внутрішніми загрозами, це вказує на простий висновок: Путін заклав основу для застосування армії проти російського народу в разі потреби. І він зробив так, щоб це можна було зробити без згоди міністра оборони, який, зрештою, може відмовитися", - переконаний Вітмор.

Така підозрілість президента не несе нічого хорошого для його народу. Він готується застосовувати у разі потреби своїх "опричників" не тільки для захисту від "палацових переворотів", а й від обурених його руйнівною політикою громадян.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Путін заявив, що Росія розвивається демократичним шляхом, а всі чутки про придушення прав і свобод – брехня.