Американські урядові ресурси знову опинилися в зоні ризику – про найбільшу за останній рік кібератаку повідомили представники цілої низки промислових та енергетичних компаній.

ФБР вже поширили попередження по електронній пошті абсолютно всім керівникам: ядерної, авіаційної та водної галузей, тобто у першу чергу тим, хто безпосередньо пов'язаний із провідними державними структурами. Хакерам вдалося зламати деякі мережі та здобути сотні контактів, але пояснень спеціалісти досі не дають.

Технічно злочинці націлилися на ті сектори, де немає належного нагляду, щоб у такий спосіб повільно "окупувати" основні інфраструктурні джерела США та Європи.

Вже традиційно всі сліди вказують на Кремль. Це підтвердив директор фірми Dragos, який спеціалізується на кіберзахисті. Експерт впевнений: хакери найняті російською владою і працюють виключно в її інтересах:

Популярні новини зараз

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

"Департамент внутрішньої безпеки впевнений, що ці кібератаки все ще тривають, і хакери активно переслідують свої цілі в рамках довгострокової кампанії", - зазначив він.

Дивіться: найбільша хакерська атака в світі

Як повідомляв портал "Знай.ua", розвідка розсекретила злочини армії шпигунів Путіна.