Прихильників президента Росії Володимира Путіна розкритикували і вказали на той факт, що вся нинішня еліта країни "годувалася з бюджету".

Про це повідомила російська журналістка Юлія Латиніна, передають кремлівські ЗМІ. Вона зазначила, що раніше у Путіна були дуже добре налагоджені відносини з елітою.

Ця частина російського населення складає значну прошарок величезний шар і годувалась за рахунок державного бюджету. Їм, за словами журналістки, навіть дозволялося суперечити режиму Путіна. Відповідав за всю зазначену ситуацію помічник глави Кремля Владислав Сурков.

Латиніна розповіла, що міністр культури РФ Володимир Мединський після скандалів з його дисертацією потребує підтримки, а забезпечити її зможе "тільки сама одіозна і мракобісна частина президентського оточення".

"Проблема в тому, що всі ті, кого підтримує ця мракобісна частина і кого режим хотів би бачити в виразником громадської думки, не є елітою. Вони є клоунами. Спроби створити культурну еліту з хірургів, білонових, поклонських і мединських не увінчалися і не можуть увінчатися успіхом ", - підкреслила журналістка.

Популярні новини зараз

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Кремль готує нову провокацію на Донбасі. Москва надумала провести незаконні вибори на окупованих територіях.