Президент Росії Володимир Путін 29 травня вирушить в Париж, куди його запросив французький колега Еммануель Макрон.

Про це повідомляли прес-секретар глави Кремля Дмитро Пєсков. Він сказав, що Путін полетить на переговори до Франції з "добре відомою" позицією по Україні, тобто буде переказувати Макрону свої давно відомі байки про український народ і владу.

"Що стосується можливого обговорення українського сюжету на майбутніх в понеділок контактах з Макроном, позиція президента Путіна добре відома - президент дуже послідовно проводить лінію про необхідність врегулювання ось цієї внутрішньоукраїнського проблеми. Вважає, що єдиним існуючим нині в арсеналі інструментом для врегулювання є Мінські домовленості, які повинні бути використані ", - підсумував Пєсков плани майбутньої поїздки Путіна в французьку столицю.

Після цього від прес-секретаря традиційно посипалися звинувачення на адресу України. Він розповів, що з "песимізмом оцінює нинішню динаміку, яку демонструє українська сторона в плані реалізації Мінських домовленостей".

Під час зустрічі президентів планується обговорити стан і перспективи розвитку російсько-французьких відносин. Також порушено тему врегулювання криз в Сирії і в Україні.

Популярні новини зараз

66-річний ловелас задовольняє дружин за "графіком": 16 жінок народили йому 151 дитину

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

Пенсіонери зможуть освоїти діджитал-професії: бабуся створить сайт, а дідусь налаштує рекламу

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, курйозний випадок стався з президентом США Дональдом Трампом. Його автомобіль "Звір" не зміг проїхати в ворота королівського палацу в Бельгії.