Путін повезе Макрону чергові байки про Україну

поділитись
Путін відправиться до Макрона розповідати про "жахи" в Україні

Президент Росії Володимир Путін 29 травня вирушить в Париж, куди його запросив французький колега Еммануель Макрон.

Про це повідомляли прес-секретар глави Кремля Дмитро Пєсков. Він сказав, що Путін полетить на переговори до Франції з "добре відомою" позицією по Україні, тобто буде переказувати Макрону свої давно відомі байки про український народ і владу.

"Що стосується можливого обговорення українського сюжету на майбутніх в понеділок контактах з Макроном, позиція президента Путіна добре відома - президент дуже послідовно проводить лінію про необхідність врегулювання ось цієї внутрішньоукраїнського проблеми. Вважає, що єдиним існуючим нині в арсеналі інструментом для врегулювання є Мінські домовленості, які повинні бути використані ", - підсумував Пєсков плани майбутньої поїздки Путіна в французьку столицю.

Після цього від прес-секретаря традиційно посипалися звинувачення на адресу України. Він розповів, що з "песимізмом оцінює нинішню динаміку, яку демонструє українська сторона в плані реалізації Мінських домовленостей".

Під час зустрічі президентів планується обговорити стан і перспективи розвитку російсько-французьких відносин. Також порушено тему врегулювання криз в Сирії і в Україні.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, курйозний випадок стався з президентом США Дональдом Трампом. Його автомобіль "Звір" не зміг проїхати в ворота королівського палацу в Бельгії.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
володимир путін, Еммануель Макрон, зустріч макрона та путіна
Шоу-бізнес
26.04.2018
Жінка звертається до голубів ласкавим "дорогі мої гулічки"
0
0
11:15 26.04.2018
Такого ще ніколи не було
0
0
10:54 26.04.2018
"Піди з Сирії і дай можливість сирійському народові визначити своє життя"
0
0
10:51 26.04.2018
Такої квартири ви ще точно ніколи не бачили
0
0
10:37 26.04.2018
Це вже не перші подібні звинувачення з боку Росії
0
0
09:46 26.04.2018