У Москві силовики затримали главу ради депутатів Красносільського району Москви Іллю Яшина.

Як передає опозиційний російський телеканал "Дождь", Яшина схопили біля будинку. П'ять співробітників скрутили його і везуть в ОВС по Красносельском району. "Я навіть не можу уявити, як довго вони там стояли", - сказав опозиціонер.

Чому його затримали він точно не знає, тому як звинувачення не пред'явили. Яшин передбачає, що мова йде про організацію акції 24 грудня. "Я припускаю, що за цим стоїть мерія. Для них важливо задавити будь-які протести і будь-яку активність", - сказав політик.

Нагадаємо, 24 грудня в Лермонтовському сквері Москви відбулися збори жителів, яке організував Яшин. Спочатку активісти хотіли провести муніципальний свято "День вільних виборів", однак правоохоронці не дозволили встановити сцену.

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще

При цьому Яшин стверджує, що має право, як депутат, проводити такі збори.

"День вільних виборів" Іллі Яшина

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що сотні людей прийшли на акцію "День вільних виборів" в Москві, оголошену раніше міською владою незаконною. Як зазначається, поліція, використовуючи мегафон, переконувала учасників акції розійтися, мотивуючи це тим, що вони нібито "займають пішохідні доріжки в сквері, заважаючи пройти жителям".