США мріє перетворити Росію на васала і прибрати до рук її ядерний арсенал.

Про це в інтерв'ю американському режисерові Оліверу Стоуну заявив президент РФ Володимир Путін.

Кінематографіст поставив господареві Кремля провокаційне запитання: чи вважає він, що США планує знищити економіку Росії, змінити владу в країні, зробити з неї союзника і забрати її ядерний арсенал.

"Такий варіант думки, такий варіант політики можливий. Якщо це так, я думаю, що це помилкова політика саме тому, що такий погляд на відносини з Росією не націлений на майбутнє. Люди, які так думають, не дивляться як мінімум на 25-50 років уперед. А якби вони поглянули на це, то, напевно, вибудовували би відносини з Росією в іншому ключі й не намагалися б Росію перетворити на свого васала", - відповів Путін.

Нагадаємо, Олівер Стоун зняв документальний фільм про російського президента. Повну версію відвертого інтерв'ю з політиком показав напередодні американський телеканал Showtime.

Популярні новини зараз
Зміни в порядку виплати пенсій: хто з українців не дочекається своїх грошей Гроші списуватимуть з усіх рахунків: нові правила оплати карткою ПриватБанк встановлює обмеження: що загрожує пенсіонерам ТЦК жорстко взялося за переселенців: нові правила мобілізації
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", росіяни заспівали образливий хіт про Путіна.