Введення на територію Донбасу спецвійськ РФ - це своєрідна відповідь Путіна на посилення санкцій з боку західних країн.

Таку заяву зробив Дмитро Тимчук, координатор групи "Інформаційне опір", народний депутат України від "Народного фронту" в інтерв'ю виданню "Апостроф".

"Путін починає ображатися (на Захід) і якось своєрідно реагувати на сформовану ситуацію. Ця відповідь є неадекватною, але з його точки зору симетричною на санкції Заходу. Це цілком можливо", - пояснив Тимчук. За його словами, може йтися про низку збройних провокацій, оскільки на сьогоднішній день ЗС України, які виконують завдання на Донбасі, мають вже достатньо сил і можливостей, щоб зупинити збройну агресію.

"Тим більше мова йде не про те, що вони вводять дві бригади в повному складі, а йдеться лише про окреми підрозділи. Тобто вони можуть влаштовувати якісь провокації, але я дуже сумніваюся, що вони можуть проводити якісь оперативно-тактичні наступальні операції", - додав Тимчук.

Популярні новини зараз

"Укрпошта" потрапила в скандал з мертвими бджолами: мільйони тіл у пакеті

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

66-річний ловелас задовольняє дружин за "графіком": 16 жінок народили йому 151 дитину

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" Путін відправив на Донбас спецвійська - кілька підрозділів 45-ї окремої гвардійської бригади спеціального призначення ВДВ ЗС РФ.

Ці окремі подразделеня будуть складатися із самих професійних і добре підготовлених військовослужбовців, які мають значний бойовий досвід, а саме - не менше двох відряджень в зону бойових дій.

Розповідь про спецвійська РФ - відео:

Головне завдання, яке поставлено перед цими підрозділами ЗС РФ - усiма доступними засобами спровокувати підрозділи ЗС України на наступальні дії й просування вглиб території ОРЛО з метою подальшого максимального знищення кількості українських військовослужбовців російськими окупаційними військами і проведення швидкої контратаки, як відповідь на "агресивні дії української сторони". Кiнцева мета - взятин під російський контроль додаткови райони території Луганської області.