Путін виправдав свою неадекватність "ракетами на Алясці"

поділитись
Російський президент помріяв, як буде тиснути США гонкою озброєнь

Російський президент Володимир Путін вважає, що це Захід змушує Росію збільшувати розтрати на озброєння.

Про це він розповів в інтерв'ю журналісту американського телеканалу NBC Мегін Келлі, яке з'явилося на сайті Кремля.

"Ви уявіть собі, що ми б поставили зараз ракетні системи уздовж американо-мексиканського або уздовж американо-канадського кордону на їх територіях з двох сторін і плюс ще кораблі б підтягли з двох сторін, - що б ви сказали на цей рахунок, зробили б якісь-то кроки? А ми б на це сказали, що ви розганяєте гонку озброєнь. Це не марення, ні? А так і є", - сказав Путін.

При цьому російський президент згадав, що на Алясці розгорнута така система. Також вони є в Польщі та Румунії. "Плюс військово-морська складова. Кораблі стоять в безпосередній близькості від російських берегів і на півдні, і на півночі", - сказав російський президент.

Бравада Путіна не закінчилася, і він обіцяє відповісти негайно.

Путін і гонка озброєнь

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що своє небажання ефективно підтримувати Україну проти агресії Росії Захід виправдовує повільними темпами українських реформ. Така позиція Заходу - це боягузтво, жадібність і дурість, - вважає український політолог і журналіст Віталій Портников. На його думку, Захід боїться Путіна і не має ніякої політичної волі до рішучих дій.

Кремль не отримав ніяких жорстких дій у відповідь, які могли б його налякати, після вбивства іншого колишнього російського розвідника Олександра Литвиненка. А безпосередній убивця Литвиненко - Андрій Луговий, зробив блискучу політичну кар'єру в Росії, став депутатом Держдуми і отримав купу нагород.

"Кожен раз коли Росія переходить чергову "червону лінію" в своїх відносинах із Заходом - в Україні, Сирії або прямо в центрі британської столиці - завжди знаходяться ті, хто нагадує, що не можна загострювати відносини з Москвою, не можна злити Путіна, не можна приймати рішення, які б'ють по інтересах західних економік або по кишені пересічних росіян, не можна забувати, що Росія - ядерна держава, не можна то, не можна це", - пише Віталій Портников.

Автор матеріалу: 
Александр Титаренко
Теги: 
Путін, Росія, Україна, війна
Термометри вже понад два тижні тримаються на позначці у 40 градусів за Цельсієм
0
0
11:54 22.07.2018
Батьки намагаються знайти спосіб забрати з Туреччини тіло свого сина
0
0
08:54 22.07.2018
Британський актор намалював те, що побачив під час клінічної смерті
0
0
08:09 22.07.2018
Єлизавета ІІ здивувала оригінальним подарунком
0
0
07:39 22.07.2018
Ігри дітей зі зброєю завершилися трагедією
0
0
04:41 22.07.2018