Російський президент Володимир Путін, який зібрався на новий термін на виборах в 2018 році, заявив про необхідність розробити систему контролю за інтернетом.

Про це він сказав на зустрічі зі своїми довіреними особами.

"Скільки було шуму, що вводяться якісь обмеження, пов'язані з поширенням наркотиків, дитячої порнографії і т.д. І що, щось сталося? Ні ... Ніяких перегинів немає. З боку суспільства повинен бути контроль за подібними обмеженнями, це правда . Потрібно розробити систему цього контролю ", - цитує слова Путіна "РИА Новости".

Також він заявив, що анонімність інтернету - "це демократія", але з іншого боку, вона "створює проблеми".

"За цими ніками невідомо, хто ховається. Дійсно, зараз же не 1937 рік, що хочеш, те й кажи, тим більше в інтернеті", - сказав він.

Не обійшовся російський президент і без звинувачень в сторону США.

Популярні новини зараз

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

Показати ще

"Суспільство, звичайно, має себе захищати від якихось деструктивних сил. Ми вже ввели певні обмеження, пов'язані з поширенням суїцидів, педофілії, тероризму. Але сидять в інтернеті, дивляться, що в США відбувалося, потім злочини у нас в школах відбуваються. Без будь-яких підстав, просто там надивилися ", - уклав Путін.

Як повідомляв портал "Знай.ua", реакція росіян на нові санкції США може бути небезпечною Путіна.