Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вирішив застерегти свого російського колегу Володимира Путіна від необдуманих випадів у бік Заходу.

Цю тему глава ФРН підняв у промові, приуроченій до 78-ї річниці підписання пакту Молотова-Ріббентропа. З нею Штайнмаєр виступив 23 серпня у столиці Естонії, Таллінні.

"Того, хто порушує міжнародне право, ставить під загрозу інститути світу, чекає наша спільна відсіч", - заявив президент.

Німецький лідер також зазначив, що РФ цілеспрямовано відхрещується від Європи і навмисно йде на конфлікт.

Популярні новини зараз
Отримали спадщину – готуйтеся до штрафів: податківці обрали нові цілі для перевірок Не підлягають обміну: які долари та євро не приймуть у банку Вербна неділя 2026: коли святкуємо і чому цього дня "б’ють" вербою - відповідь вас здивує Не тільки гречка: через подорожчання українці розкупили ще одну крупу
Показати ще

"Ми бачимо, що, в першу чергу, російське керівництво цілком свідомо формує образ своєї країни за допомогою відмежування її від Заходу, протиставлення йому", - підкреслив Штайнмайер.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Меркель поставила діагноз своєму попереднику.