Російська журналістка і телеведуча Ксенія Собчак заявила, що буде балотуватися в президенти Росії.

Як пишуть російські ЗМІ, про свій намір вона написала в листі виданню "Ведомости".

"Уже багато років назад, влада, яка звертається з виборним законодавством залежно від своїх тактичних потреб як з дишлом, позбавила нас цього інструменту. Своєю участю в березневих президентських виборах я хочу його повернути. Ксенія Собчак", - написала телеведуча.

Вона закликала росіян не ігнорувати вибори. І порівняла процес з марафоном, перед яким потрібно добре тренуватися і вимагати чесного суддівства.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Раніше російські ЗМІ писали, що Кремль має намір вибрати основним суперником Путіна на березневих виборах жінку. Серед 5-7 кандидатів знаходиться і Собчак. Після в блозі на сайті "Ехо Москви" Собчак не підтвердила і не спростувала цю інформацію.

Собчак заявила, що не дозволить собою знехтувати. Ніхто не буде мною маніпулювати, влаштовуючи сливи і провокації в пресі. І як тільки я наважуся, ви дізнаєтеся про це від мене особисто", - підсумувала Собчак.

Собчак йде в президенти.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що російського опозиціонера Олексія Навального не допустять до участі в передвиборній кампанії.

СохранитьСохранить