У мережі активно обговорюють новину про те, що в середу, 19 грудня, віце-прем'єр Росії Дмитро Рогозін продемонстрував президенту Сербії Олександру Вучич експеримент з таксою: собаку засунули в ємність зі спеціальною рідиною.

Про це повідомляє російський блогер Рустем Адагамов.

Крім того він зазначив, що російські чиновники дійшли до безумства, адже задля красивої картинки вже нічим не гребують. Так, цього разу Дмитро Рогозін демонструючи президенту Сербії супер винахід наказав скинути собаку у воду, нібито такса змогла б там дихати.

"Я просто в шоці. Якийсь черговий російський "винахідник" показує президенту Сербії "кисневмісну воду", де жива істота нібито може дихати. Для демонстрації" винаходи "ці покидьки заштовхують в капсулу з водою живу собаку (таксу!) і демонструють як вона там захлинається, не маючи можливості вибратися. Простіше кажучи, топлять її на очах у всіх, включаючи віце-прем'єра Рогозіна. Охренеть, що це таке взагалі ??", - написав блогер.

Користувачі соціальної мережі емоційно відреагували на даний пост.

Популярні новини зараз

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Показати ще

"Шкода, краще б на Дімоні продемонстрували", Собакін молодець. Належним чином представив досягнення Російської науки!", "Фіга собі. Дик нехай сам би і дихав під водою", - обурюються блогери.

Відео презентації.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв про обстріл квартири Дмитра Рогозіна.