Підтримка Росією військ сирійського диктатора Башара Асада добряче допекла не тільки Сполученим Штатам Америки. Неочікувана заява прозвучала з боку Саудівської Аравії.

Наслідний принц цієї держави Мухаммед Бен Салман заявив, що може дуже швидко знищити всі путінські війська в Сирії, а самого господаря Кремля вважає одним з найперших поплічників тероризму і головною загрозою для всього арабського світу, передає видання AWDnews.com.

Він заявив, що для нього є очевидними намагання російського президента розширити тероризм на Близькому Сході.

Мухаммед Бен Салман підкреслив: Саудівська Аравія більше не буде ставитися до Путіна "м’яко" і поставить йому ультиматум.

"Якщо Росія продовжить свої безладні бомбардування, ми повинні ясно дати зрозуміти, що ми будемо вживати заходів, Росія повинна мати на увазі, що наших військових можливостей буде достатньо, щоб знищити російські війська в Сирії за 3 дні", - підкреслив він.

Популярні новини зараз

Схеми обману українців у супермаркетах: як не потрапити на гачок і не купити втридорога зіпсований продукт

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Леся Нікітюк після дня народження показала всю свою гостинність: "Чого ви приперлись до мене в хату?"

Показати ще

Останнім часом принц на прохання свого батька вже кілька разів представляв країну на найвищому рівні, і подібні заяви з його вуст говорять про те, що його чекає серйозне майбутнє на політичній арені світу.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", масштабна закупівля Саудівською Аравією зброї у США може спровокувати серйозний конфлікт на Близькому Сході.