Російський політик, президент Загальноросійського громадського руху "Союз Правих Сил" Леонід Гозман вважає, що анонсовані США санкції проти людей Путіна зіпсують атмосферу в його оточенні.

У коментарі "Обозревателю" Гозман сказав, що американці мали наміри бити по близькому колу Путіна, і якщо це станеться, голова Кремля відчує деякі незручності.

"Зрозуміло, що, якщо Путін спілкується з кимось особисто, і ця людина опиняється у складному становищі через його політику, атмосфера в ближньому колі стане гіршою, важчою", - вважає експерт.

Однак він впевнений, що санкції не змусять Путіна змінити політику, адже він загнаний в кут. Якщо президент Росії піде на нормалізацію відносин зі світом, то програє всередині країни, тому що вся його легітимність стоїть на протистоянні з усім людством.

"У нього ж немає союзників, крім Ірану - ось чому наше начальство так перелякалося, коли там були хвилювання. Тому що ми втрачали останнього союзника. Більше союзників немає", - додав Гозман.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко не стримала радості від переїзду Тоні й Арсена Мірзояна: "Ще й випхаю"

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Головне за ніч: загибель українця в Польщі, помста Кіркорова Пугачовiй, зірване весілля Огнєвіч і заміна пакетам із пластику

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

Дивіться: США готують нові санкції проти Росії

Як повідомляв портал "Знай.ua", міністр внутрішніх справ Литви Эймутис Мисюнаст затвердив нові санкції проти Росії.