Те, що зараз відбувається на Корейському півострові, інакше ніж "телевізійна вакханалія" не назвеш, а неочікуваний стрибок успішності лідера КНДР з головою видає, хто за цим стоїть.Таку думку висловив російський політолог Андрій Піонтковський в своїй колонці. "Радіючи, що стратегічна неміч США буде помічена і їхніми європейськими союзниками і нездатна більш покладатися на американські гарантії безпеки Європа змушена буде "домовлятися" з Великим Пу. Звичайно, Крим Пут Ін, сам досвідчений ядерний шантажист. Він озброїв молодшенького колегу просунутими ядерними технологіями і спокусив його п'янкою перспективою зробити Японію і Південну Корею своїми безпорадними заручниками", - пише політексперт і зазначає, що кожен професіонал прекрасно обізнаний, як стабільні і міцні ядерні пари Китай-США і СРСР-США, тому якою б напруженою політична ситуація не була, ні в одного з партнерів не виникне необхідності нападати.

"Ядерна ж пара КНДР - США гранично нестабільна. У КНДР в обстановці кризи завжди буде прагнення скоріше торохнути своїм обмеженим ресурсом, поки противник його не знищив. А у США - ліквідувати цей ресурс, поки вони дійсно не втратять декілька мільйонів жителів одного з мегаполісів. Окрім того, визнання американцями КНДР ядерною державою "в законі" і перехід у відносинах з нею до політики взаємного стримування означав би їхню автоматичну відмову від зобов'язання по відношенню до своїх союзників - Південної Кореї і Японії. Про які гарантії безпеки може йти мова, якщо в разі нападу ядерної КНДР на Південну Корею американцям доведеться вибирати між Сеулом і Силіконовою долиною", - підсумував Піонтковський.


Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як Путін використовує Шаленого Кіма у війні проти України.