З'явилася інформація про те, що складнощі з відвідуванням омбудсменами Росії Тетяною Москальковою і України Людмилою Денисовою ув'язнених пов'язано "з дефіцитом довіри сторін і затягуванням погоджень". Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на заяву прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова.

"Ситуація, дійсно, складається складна", - заявив російський дипломат.

За його словами, "сторони ведуть досить напружену роботу".

Також Пєсков зазначив, що "тут абсолютно з об'єктивних причин гострий дефіцит довіри у сторін, що зрозуміло, і також затягується процес узгодження, який ведеться по лінії і омбудсменів, і відповідних служб".

Нагадаємо, Олегу Сенцову провели ряд клініко-інструментальних досліджень. За результатами надано рекомендації щодо подальшого ведення пацієнта.

Популярні новини зараз

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

Український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування, поки не будуть звільнені всі політв'язні. Поки що зупинятися він не має наміру. За його станом стежать лікарі.

Зокрема, консиліум лікарів у п'ятницю обстежив політв'язня. Про це повідомив прес-центр управління Федеральної служби виконання покарань РФ по Ямало-Ненецькому автономному округу.

"Засуджений Олег Сенцов, який добровільно відмовився від прийому їжі, постійно перебуває під динамічним наглядом медичних працівників установи, де він відбуває покарання. 8 червня проведено черговий консиліум лікарів-фахівців міської лікарні", - йдеться в повідомленні.

У відомстві заявили, що Сенцову проведений ряд клініко-інструментальних досліджень і за їх результатами консиліум лікарів дав свої рекомендації щодо подальшого ведення пацієнта.

Крім того, українському політв'язню Олегу Сенцову, якого незаконно утримують у російській в'язниці, кожен день колють глюкозу після оголошення голодовки.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", в Мережі з'явився відкритий лист Сенцова до світових лідерів.