Гостей цьогорічного фестивалю Wacken Open Air у селищі Вакен  на півночі Німеччини чекає сюрприз  від організаторів заходу.

Пиво, якого до 75 тисяч любителів важкої музики з різних країн світу  щоразу випивають близько 400 тисяч літрів, доставлятимуть не транспортом, а за допомогою спеціального трубопроводу. Його будівництво зараз у самому розпалі, передає 34 travel.

На такі заходи кураторів фесту  штовхнули кілька моментів. По-перше, труба захистить землю села від зносу під колесами вантажівок, що підвозять пиво на фестиваль. По-друге, вона позбавить працівників від необхідності постійно замінювати спорожнілі бочки повними.

Не залишаться осторонь і місцеві жителі, яких тут проживає менше двох тисяч. Організатори обіцяють  до початку фестивалю оновити каналізацію і систему доставки питної води, а поліпшена дренажна система дозволить уникнути появи гігантських калюж.

Будівництво обійдеться приблизно в мільйон євро.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", перший пивопровід у світі збудували в бельгійському місті Брюгге. Його довжина – три кілометри.